Hej hej. Någon här som testat dboys midcaps 100 bulors till g36 och kan säga något om kvalitet och funktion? Rödan har ju gott om dessa på lager och bag skulle behöva maggs till nästa helg! Tänkte köra dessa i en Umarex g36.
Blev medlem: 06 okt 2014, 09:56 Inlägg: 3
Förnamn: Johnnie
Efternamn: Rolin
Jag har 3 st DBoys midcap magasin alla sitter som gjutna i min Umarex G36CV och i mina 2 JG Bössor (K &C) Däremot var det en del mek för att få dom att mata bra de kärvade rätt friskt i början. Men efter massa silikon och tålamod så matar de även utan problem ska nog köpa ett par till själv.
Användare som besöker denna kategori: Inga registrerade användare och 4 gäster
Du kan inte skapa nya trådar i denna kategori Du kan inte svara på trådar i denna kategori Du kan inte redigera dina inlägg i denna kategori Du kan inte ta bort dina inlägg i denna kategori Du kan inte bifoga filer i denna kategori