Blev medlem: 10 dec 2011, 13:26 Inlägg: 208 Ort: Göteborg
Förnamn: Paolo
Efternamn: Svensson
Mitt första spel va containeryard 2 och hade svin kul då det bjuds på mycket av allt, grp spel folk som kör rambo, flankning m.m. Får du ner din bössa till iallafall auto A tycker jag att du borde testa eller iallafall komma förbi och kolla in spelet släng på dig skyddsglasögon och varselväst (finns billigt om inte annars har jag alltid med en) och kolla med arr om du kan hänka på runt.
Blev medlem: 05 jan 2013, 13:14 Inlägg: 88
Förnamn: Christian
Efternamn: Holmberg
Det är en vecka kvar, får se om jag har råd att göra mig redo bara.
Men om det finns någon här som kan tänka sig att låna/hyra ut några ak mag, väst och ett par bra glasögon(bra om det får plats med vanliga glasögon innanför) så hänger jag förhoppningsvis med.
Användare som besöker denna kategori: Inga registrerade användare och 2 gäster
Du kan inte skapa nya trådar i denna kategori Du kan inte svara på trådar i denna kategori Du kan inte redigera dina inlägg i denna kategori Du kan inte ta bort dina inlägg i denna kategori Du kan inte bifoga filer i denna kategori